O značke Green World

O značke Green World

GREEN WORLD je medzinárodné korporácie, ktorá sa špecializuje na ozdravné produkty tradičnej čínskej medicíny. Korporácia má vlastné vedecko-výskumné centrá a laboratóriá pre vývoj a zostavovanie vzorcov, vlastné základne pre výrobu surovín a priemyselné komplexy pre ich spracovanie, ktoré vyhovujú medzinárodným štandardom GMP.

Všetky výrobné procesy spoločnosti dostali americkej certifikáty FDA a vysokú kvalitu výrobkov korporácie potvrdzuje certifikát CQC. S ohľadom na trvalo vysokú kvalitu produkcie vyrábané dlhšie ako 10 rokov a s cieľom podpory rozvoja korporácie vyčlenila vláda ekologicky čistej pozemky v predmestí Nanjingu, aby spoločnosť mohla expandovať a rozširovať svoju výrobnú základňu.

Výrobky s logom GREEN WORLD prešli všetky potrebné zdravotné analýzy, testy, previerky a osvedčili sa ako produkty vykazujúce konštantné záruku kvality. Spoločnosť vynakladá všetko úsilie na dosiahnutie svojho sna - vytvoriť najväčšie a najúplnejšie ozdravný program na základe tradičnej čínskej medicíny. Biologicky aktívne doplnky výživy, ktoré vyrába spoločnosť, majú unikátne zloženie, tvorí zahŕňajúce vyvážený mix mikro a makro prvkov, vitamíny, prírodné antioxidanty a ďalšie biologicky aktívne látky. Vďaka unikátnej technológii výroby, sú účinné látky schopné rýchlo preniknúť do tkanív a ľahko sa vstrebávajú všetkými orgánmi ľudského tela, čo spôsobuje obnovovanie a regeneráciu organizmu človeka.

Svetová zdravotnícka organizácia uvádza, že všetci ľudia sú znepokojení svojím zdravím a stavom prevencia. Pre uvedomenie si tohto problému, je potrebné najprv, aby ľudia pochopili, že zdravie a preventívne opatrenia voči chorobám sú neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. V ďalšej fáze by sa ľudia mali dozvedieť o moderných úspechoch vedy. S príchodom nového storočia ľudia majú tendenciu starať sa o svoje zdravie a predchádzať chorobám.

Spoločnosť Green World vyvinula rad liečebných produktov znižujúcich hladinu krvných lipidov, spomaľujúcich procesy starnutia, bojujúcich s rakovinou, rovnako ako regulujúcich imunitnej reakcie. Od okamihu zavedenia už prospeli tieto produkty miliónom ľudí.

JIN A JANG A PÄŤ KOMPONENTOV

Teória Jin a Jang je základný, uholný kameň čínskej filozofie. V čínskej medicíne Jin a Jang sú dva hlavné energetické systémy života. Sú v protiklade k sebe a obmedzujú sa navzájom. Avšak zároveň sa tiež dopĺňajú a podporujú jeden druhého. Za určitých podmienok sa môžu vzájomne transformovať. Preto teda udržujú Jin a Jang rovnováhu a harmóniu, pri ktorých život vzniká, vyvíja sa a končí.

Človek je zdravý len vtedy, keď Jin a Jang sú v harmónii. Ak stratí Jin a Jang rovnováhu, potom prevláda Jin alebo Jang, a pri nedostatku buď Jin alebo Jang človek ochorie. Môže to predviesť nasledujúce analógie: Jin symbolizuje vodu a Jang slnečné svetlo. Iba v tom prípade, keď je dostatok vody a svetla, keď sú tieto prvky v rovnováhe - môže existovať život. Prebytok jedného alebo druhého, teda sucho alebo povodeň, môže život zničiť. Podobná analógia: horúce lúče spáli všetko živé a ak je teplota príliš nízka, život zmrzne.

Tento princíp, čiže rovnováha Jin a Jang a ich symbiotický vzťah, bol uplatnený vo všetkých produktoch spoločnosti Green World. Ako prídavok k bylinám, obsahujúcim tonikum Jang, obsahuje vzorec tiež tonikum Jin, ako sú plody drieňa a bobule schizandry použité na vyrovnanie toniku Jang, čím je celý vzorec ešte viac účinnejšie, pretože tonikum Jin je bazálnym zdrojom pre energiu Jang.

Jin a Jang a taktiež teórie piatich základných prvkov tvoria jadro tradičnej čínskej medicíny.

PÄŤ KOMPONENTOV

Päť základných prvkov je staroveká čínska filozofická teória o tom, každý systém sa skladá z niektorých základných elementov, ktoré možno zhrnúť do piatich hlavných kategórií: voda, oheň, drevo, kov a krajiny. Tieto prvky sa podporujú, chráni a vzájomne vyvažujú, čím je zabezpečená stabilita celého systému. Čínski lekári a vedci používali túto teóriu na vysvetlenie a analýze zložitého ľudského tela, jeho chorôb a spôsobov ich liečby. Jeden z najdôležitejších konceptov, ktoré tvoria Jin a Jang a tiež päť prvkov, je celistvosť. Akýkoľvek systém akéhokoľvek živého organizmu je neoddeliteľný od ostatných. Ak ochorie jeden orgán, má to vplyv na ostatné orgány. Pri liečení jednej časti tela, je nevyhnutné venovať pozornosť celému telu a snažiť sa nepoškodiť ostatné orgány.

Tento prístup odlišuje čínsku medicínu od západnej, a to je tiež dôvod, prečo v čínskej medicíne sú zriedkavé vedľajšie účinky. Učenie o celistvosti je zohľadnené v každom vzorci produktov Green World.

BIOLOGICKY AKTÍVNE DOPLNKY VÝŽIVY OD SPOLOČNOSTI GREEN WORLD

Výrobky preventívne výživy GREEN WORLD majú jedinečné zloženie, ktorá zahŕňa vyváženú sústavu stopových prvkov, vitamínov, prírodných antioxidantov, biologicky aktívnych látok.

Biologicky aktívne doplnky spoločnosti GREEN WORLD sa využívajú a majú sa používať len na udržanie a zvýšenie zásob zdravie spotrebiteľa.

PRODUKTY SPOLOČNOSTI GREEN WORLD


Majú určitú ozdravnú funkciu;

• sú vhodné na použitie pre každého človeka;

• nevyžadujú žiadne zvláštne lekárske odporúčania;

• nie sú liekom, ale iba upravujú a normalizujú funkcie organizmu;

• sú zvláštnym druhom produkcie, pričom zaberajú strednú cestu medzi stravou a liečivami.

Produkty spoločnosti GREEN WORLD je príznačné:

• obsahujú mnoho živín, vitamínov, stopových prvkov;

• správny pomer prípravkov a maximálnej biologickej dostupnosti ich zložiek, čo umožňuje, aby žalúdok a črevá dobre vstrebávali účinnej látky;
• absencia vedľajších účinkov (okrem individuálne neznášanlivosť jednotlivých zložiek výrobku);

• pohodlie pri užívaní;

• možnosť dlhodobého používania, bez toho aby došlo k negatívnej reakcii organizmu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií