Články

Predstavujeme produkt Paper Shooters

Zaobstarali ste niekedy svojmu synovi (alebo i dcére) guľôčkovú pištoľ? Možno ste sa pred nákupom zamýšľali nad nevýhodami takejto zbrane. Je guličkové pištole bezpečná? Čo so všetkými tými guličkami po záhrade? A naozaj - gulička dokáže vystreliť oko a tiež ich budete mať všade - po byte, v trávniku, v záhone .... Existuje ale bezpečná a ekologická alternatíva - Paper Shooters.Tieto zbrane sú produktom kickstarterové kampane, pre ktorú sa nadchli rodičia i deti. Zbrane samotné sú stavebnicou, ktorá má viac ako 100 dielikov. Ako muníciu potom použijete priloženej papierové guličky, ktoré si vďaka priloženému formičkami neskôr môžete vytvoriť sami z bežne dostupného materiálu ako sú papierové vreckovky, toaletný papier a podobne.

Zbrane ponúknu atraktívny dizajn. V našom obchode Armik.sk si zatiaľ môžete vybrať zo 4 rôznych modelov: Green Spit, Guardian Extinction, US Patriot a Zombie Slayer. Líšia sa nielen potlačou, ale aj svojim tvarom

Potom čo deti zbrane zloží, alebo im s tým pomôžete, treba nabiť. Ako munícia slúži papierové guličky, ktoré môžete zakúpiť alebo vyrobiť. 50 kusov je v sete, ktorý dorazí so zbraňou. Guličky sú umiestnené v nábojniciach a nábojnice potom v zásobníkoch. Ku zbrani v balení dostanete 6 kusov nábojov a jeden zásobník. Tie je možné v prípade záujmu prikúpiť, aby nebolo nutné tak často nabíjať a boj mohol trvať dlhšie.

Guľôčky z papiera majú dostrel až 20 metrov a sú úplne neškodné. Papier sa mimo toho v prírode rýchlo rozpúšťa, takže nehrozí kontaminácia pôdy. Pokiaľ ide o prestrelku samotnú, papierové guličky majú tendenciu priľnúť k cieľu - zasiahnutý objekt tak ľahko nepoprie, že bol zasiahnutý.
Všetky sety zbraní kúpite na Armik.sk za cenu 25,03 €. 2 kusy zásobníkov pre každú zbraň potom vyjdú na 8,47 € a 6 kusov nábojov s mólom 2,84 €. Prikúpiť si môžete aj muníciu, ak nemáte chuť si ju sami vyrábať. 500 kusov papierových guličiek vyjde na 5,77 €. Čo to znamená? Veľa zábavy za skvelú cenu.Paper Shooters sú hračky vhodné pre oteckov a ich synkov. Zabaví ich na dlhé hodiny nielen samotným skladaním ale aj prestrelkami na záhrade. Sú tak ideálnym darčekom nielen k Vianociam.

Nenechajte sa zmiasť jednoduchým vzhľadom zbrane. Jej zloženie nie je tak jednoduché, ako vyzerá - budete potrebovať niektoré nástroje a materiály z dielne - prinajmenšom kvalitné lepidlo. Preto pre mladšie deti odporúčame asistenciu oteckov a mamičiek. Návod k zloženiu je samozrejme priložený. Sledovať ale môžete aj video tutoriály, ktoré nájdete na serveri YouTube.

Armik.sk je jediným obchodom v Slovenskej republike, kde tieto zbrane nakúpite a to navyše za skvelú cenu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií